Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.


Granty

Aktualne informacje na temat stypendiów w Austrii znajdują się na stronie Austriackiego Centrum Wymiany Akademickiej www.grants.at. Jeśli chcieliby Państwo studiować w Austrii, proszę skorzystać z praktycznej bazy uczelni wyższych i wykazu kierunków studiów www.studienwahl.at oraz informacji o życiu i studiowaniu w Austrii www.studyinaustria.at Austriacki Fundusz Integracyjny oferuje portal poświęcony kursom niemieckiego w Austrii sprachportal.integrationsfonds.at

Powrót uczuć? Stypendium IFK_Akademie

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.03.2017
Od kilku lat w naukach kulturoznawczych i społecznych obserwować można tzw. "affective turn". W sferę zainteresowania badaczek i badaczy powracają afekty, uczucia i emocje, ich wpływ na kulturę, społeczeństwo i politykę. IFK zaprasza na tygodniową akademię naukową w sierpniu 2017 r.  Językiem wymiany będzie jęz. niemiecki.