Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Konferencja 
Digital Cultures 2019
Organizator: Instytut Adama Mickiewicza

Trzecia odsłona międzynarodowej konferencji poświęconej kulturze cyfrowej Digital Cultures odbędzie się w Warszawie w dniach 26-27 września 2019 roku w Kinie Iluzjon. W ciągu dwóch dni, w panelach, prezentacjach i wystąpieniach dyskutowało będzie kilkudziesięciu gości wydarzenia z całego świata – artystów, twórców projektów, badaczy i przedstawicieli instytucji. Tematem przewodnim konferencji będą żywe archiwa – tworzenie, korzystanie i przetwarzanie archiwów cyfrowych.

Konferencji towarzyszyły będą dodatkowe wydarzenia, m.in. warsztaty, koncert i pokaz projektów VR z Polski, Kanady i Ukrainy. Konferencję otworzy 26 września wykład Gerfrieda Stockera – dyrektora artystycznego festiwalu Ars Electronica.


26.-27.09.2019 /czw.-pt./
Kino Iluzjon
ul. Ludwika Narbutta 50A
Warszawa
Wstęp wolny

 

26.09 - 27.09.2019 Kino Iluzjon
ul. Ludwika Narbutta 50A
Warszawa
Wstęp wolny