Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

GROUP PIECE NUMBER 1 
Przedstawienie taneczne z projektu ARTIL na Warsaw Dance Days 2019

Choreografia: Marcela Lopez (Argentyna/Austria)
T
aniec: Daria Hordiychuk (Ukraina), Natalia Gryczka (Polska), Oleksandra Mahera (Ukraina), Julia Müllner (Austria), Valeriia Pavlishyna (Ukraina), Mariia Potapenko (Ukraina), Anna Jurek (Polska/Austria)


Giselle inaczej. Tak najkrócej streścić można tę polsko-austriacko-ukraińską choreografię Marceli Lopez powstałą w ramach projektu ARTIL, skupiającą młode, utalentowane artystki tańca z trzech krajów. To choreografia dojrzale operująca klasycznymi stylami tańca, łącząca je jednocześnie z nowoczesnymi, pełna humoru i charakteryzująca się precyzją wykonania. Jak mówi sama choreografka: „Najciekawszą częścią tego projektu był jego proces twórczy. To, co widzimy na scenie, jest swego rodzaju decyzją.”


18.12.2019 /śr./, 19:00
Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12, Warszawa
Bilety na miejscu

18.12.2019 19:00 Mazowiecki Instytut Kultury
ul. Elektoralna 12
Warszawa
Bilety na miejscu