Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Największe coroczne święto równości w Polsce odbędzie się na ulicach Warszawy już po raz siedemnasty.
Przemarsz rozpocznie się o godzinie 16.00 spod dworca PKP Warszawa-Śródmieście, pochód przejdzie  przez przez Plac Zawiszy, następnie ulicą Koszykową do Placu Konstytucji i Marszałkowską do Placu Defilad.
Na cały dzień pod Pałacem Kultury i Nauki stanie Miasteczko Równości: kolorowa strefa organizacji współtworzących Paradę Równości.
Całe wydarzenie zwieńczy największe w historii After Party na świeżym powietrzu, podczas którego wystąpi wiedeński duet DJ-ski Holter & Mogyoro. Martin Holter i David Mogyoro – obaj z Wiednia - połączyli siły w 2013 roku. Grają House, Deep House i Nu Disco.

Po raz pierwszy impreza będzie miała charakter otwarty, nie obowiązują granice wieku, limity osób ani bilety wejściowe.
Zapraszamy na wspaniałą zabawę przez cały dzień i całą noc do białego rana! Do zobaczenia na Paradzie Równości 2017 i na afterparty pod Pałacem Kultury!

 

03.06.2017 21:00 Plac Defilad
Warszawa
Wstęp wolny