Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo!

Austriackie Forum Kultury w Warszawie jest platformą dialogu, wymiany kulturalnej i społecznej. Program Austriackiego Forum Kultury kreśli wizerunek nowoczesnej Austrii i jest realizowany w bliskiej współpracy z licznymi partnerami w całej Polsce. Istotne znaczenie w działaniach Forum ma zarówno wymiar artystyczny i społeczny projektów, jak i ich wysoka jakość merytoryczna.

Austriackie Forum Kultury w Warszawie w 2018 r. zorganizowało lub wsparło wraz z 329 partnerami w sumie 173 projekty składające się z 392 imprez w 40 miejscowościach w całej Polsce i zaprezentowało publiczności polskiej prawie 500 artystek, artystów oraz naukowców austriackich.

Oddajemy w Państwa ręce roczny przegląd „All Events 2018” i zapraszamy do przypomnienia sobie różnorodności naszych imprez.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Rupert Weinmann

 

01.01 - 28.03.2019