Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

18 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty

Studio Nowe Horyzonty+
Studio Nowe Horyzonty + organizowane przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Creative Europe Desk Polska
to cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu. Studio jest przeznaczone dla duetów: reżyser-producent, którzy rozwijają pierwszy lub drugi pełnometrażowy film fabularny. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w kraju i za granicą.

27.-30.07.2018, Wrocław, po angielsku


Sunday in the Country
Sunday in the Country
to kameralne spotkanie kilkunastu dziennikarzy w pensjonacie pod Wrocławiem, którzy integrują się i dyskutują o zawodzie krytyka pod okiem eksperta z Europejskiej Akademii Filmowej. W tym roku w spotkaniu uczestniczą dziennikarze z Polski, Iranu, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Danii, Holandii, a także z Austrii: Britta Rotsch.

29.07-01.08.2018
Pensjonat Fregata, Zagórze Śląskie
Wstęp wolny / po angielsku
Więcej informacji: www.nowehoryzonty.pl

 

 

 

 

 

27.07 - 30.07.2018
Wrocław, Zagórze Śląskie
www.nowehoryzonty.pl