Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Prezentacja Vienna Biennale for Change 2019
i spotkanie z inicjatorem Vienna Biennale Christophem Thun-Hohensteinem.
Po prezentacji dyskusja z udziałem kuratora, odbywającego się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Festiwalu Przemiany 2019 - Krzysztofem Kornasem.
Moderatorka dyskusji: Joanna Skorupska z radicalzz studio

Nowo powołane biennale odwołuje się do historii Wiednia, jako jednego z centrów zachodniej nowoczesności około 1900 roku. Na przełomie wieków w Wiedniu pojawiły się ruchy społeczne i artystyczne, których skutki są odczuwalne do dziś. Dlatego właśnie Wiedeń jest właściwym miejscem do poszukiwania nowych rozwiązań i sposobów wprowadzania pozytywnych zmian. Wiedeńskie Biennale ma na celu znalezienie odpowiedzi na najważniejsze aktualne problemy i wykorzystanie potencjału kreatywności, aby przyjrzeć się współczesnym, kluczowym obszarom życia.


22.11.2019 /pt./, 18.00
Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9, Warszawa
Tłumaczenie symultaniczne Angielski/Polski
Wstęp wolny
http://www.viennabiennale.org/en

http://www.kopernik.org.pl/projekty-specjalne/festiwal-przemiany/festiwal-przemiany-2019/
https://radicalzz.studio/

 

22.11.2019 18:00 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Warszawa
Wstęp wolny