Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt
15.10.2017

Stypendium rezydencyjne dla artystki lub artysty fotografii w Museumsquartier w Wiedniu na grudzień 2017

Program Q21 Artist-in-Residence w MuseumsQuartier w Wiedniu jest międzynarodowym programem stypendialnym. Rocznie blisko 40 artystek i artystów fotografii mieszkających poza Austrią zapraszanych jest na dwa miesiące do Wiednia, by mieszkać i pracować w atelier Q21 w MuseumsQuartier. Podczas pobytu rezydentki i rezydenci tworzą projekty wspólnie z miejscowymi artystkami i artystami. 

EIKON - instytucja zarządzająca Atelier Q21 specjalizująca się w fotografii i sztuce mediów zaprasza do ubiegania się o stypendium na grudzień 2017. 

Zgłoszenia (zawierajace list motywacyjny, CV, Portfolio i próbki prac – nie większe niż o objętości 5 MB) można wysyłać na assistenz@eikon.at.

Wybrana przez EIKON artystka lub artysta otrzymuje na ten czas do dyspozycji Atelier, w którym będzie mogła mieszkać i pracować oraz miesięczne stypendium w wys. 1050 Euro.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: http://www.q21.at/en/artists-in-residence/about/