Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt
14.11.2019

Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Anny Kull 2020

Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Anny Kull 2020

Ten po raz pierwszy organizowany konkurs odbędzie się w dniach 10.-22. lutego 2020 r. na Uniwersytecie Sztuk w Grazu. Do udziału zaproszone są wiolonczelistki i wiolonczeliści urodzeni w latach 2000-2006. Konkurs obejmie część edukacyjną, młode muzyczki i muzycy otrzymają wsparcie coachingowe oraz informacje zwrotne od jury. Konkurs uwieńczy koncert galowy z Orkiestrą Filharmoników z Grazu w Operze w Grazu. 
Ponadto konkursowi, przez dwa tygodnie, towarzyszyć będzie CELLO DUELLO z Jensem Peterem Maintzem i Wolfgangiem Emanuelem Schmidtem.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia możliwe są do dn. 14. listopada 2019 r.
Opłata zgloszeniowa wynosi € 75,- i należy przelać ją najpóżniej do 14. listopada  2019 r. na następujące konto:

UniCredit Bank Austria
IBAN: AT47 1200 0516 5600 5101 / BIC: BKAUATWW
Kontoinhaber: Universität für Musik und darstellende Kunst
Kennwort: „Cello-Wettbewerb Anna Kull“


Szczegółowe informacje w języku angielskim na temat repertuaru, dokładnego przebiegu konkursu, warunków pobytu jak również formularz zgłoszeniowy znajdują się pod linkiem:

https://stringcompetition-kug.at/application/?lang=en