Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Fluctuations – performance muzyczny
Michael Fischer – tenor- & (no effect, analogue) feedback_saxophone
Franciszek Araszkiewicz – electronics
W ramach 25. AUDIO ART FESTIVAL (17-26.11.2017), http://audio.art.pl

 

Muzyka na saksofon tenorowy (Michael Fischer) i pola elektromagnetyczne (Franciszek Araszkiewicz). Fischer wykorzystuje zaawansowane technologie i systemy makro- i mikromanipulacji, które modelują akustykę pomieszczenia. Araszkiewicz używa elektroniki, sterowanej przez skanowanie pól elektromagnetycznych i fale mózgowe. Dzięki tej wyjątkowej instrumentalizacji performance zachwyca różnorodnością dźwięku: od struktur Noise and Drone do Ambient Sound.


Dalsze imprezy z udziałem Michaela Fischera w Krakowie:

29.11.2017 (śr.), godz. 20:30
Teatr Scena Supernova, ul. Gazowa 21, Kraków

Performance z udziałem polskich tancerek Małgorzaty Haduch malgorzata-haduch-biography.html , Katarzyny Firlej i Anieli Pramik oraz Michaela Fischera i Marcosa Baggiani’ego

30.11.2017 (czw.)
Galeria i!, ul. Józefińska 21/12, Kraków

Koncert z udziałem Pauliny Owczarek fb paulina.owczarek, Michała Dymnego michaldymny.com, Michaela Fischera i Marcosa Baggiani’ego

02.12.2017 (sob.), godz. 20.00
Cricoteca, ul. Nadwiślańska 2-4, Kraków

Koncert Krakow Improvisers Orchestra i Michael Fischer - dyrygent (instant composition conductor)

Informacje na temat pracy Michaela Fischera w roli dyrygenta (instant composition conductor)z orkiestrami improwizacyjnymi:
http://m.fischer.wuk.at/icc.htmhttp://m.fischer.wuk.at/VIO.htm, fb/Vienna-Improvisers-Orchestra

26.11.2017 Cricoteka
ul. Nadwiślańska 2-4
Kraków
Bilety: 25/20 zł

Partnerzy