Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Austriackie filmy na
29. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym
Etiuda&Anima

Vagabond
reż. Dominik C. Brauweiler, Filmacademy Wien, Austria, 27:20
(konkurs ETIUDA 2022 / w konkursie znalazło się tylko 25 filmów studenckich wyłonionych przez komisję selekcyjną z ponad 1600 zgłoszeń nadesłanych do ww. konkursu)

Losing It
reż. Sascha Vernik, Austria 2022, 9’30’’
(konkurs ANIMA 2022 / 42 animacje w konkursie wyłonione spośród ponad 400 zgłoszeń z całego świata)

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima jest najstarszym w Polsce festiwalem filmowym konfrontującym osiągnięcia studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz dorobek twórców animacji artystycznej – zarówno profesjonalistów, studentów, jak i realizatorów niezależnych.

Wszystkie filmy zakwalifikowane do konkursu ETIUDA (międzynarodowy konkurs krótkometrażowych etiud studenckich), ANIMA (międzynarodowy konkurs krótkometrażowych animacji) oraz ANIMA.PL (konkurs krótkometrażowych animacji polskich) zostaną zaprezentowane w kinie festiwalowym znajdującym się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie oraz na festiwalowej platformie VOD (www.etiudaandanima.pl).


29.11 - 4.12.2022
Kraków
Program: https://etiudaandanima.pl/

 29.11 - 04.12.2022 Małopolski Ogród Sztuki
ul. Rajska 12
Kraków