Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Koncert „Die Hawaras“
Na festiwalu Warszawa Singera
Organizator: Fundacja Shalom, Austriackie Forum Kultury

Zespół Die Hawaras, założony latem 2022 roku, zaprezentuje się na festiwalu Warszawa Singera, pokazując bogactwo i różnorodność muzyki klezmerskiej oraz wschodnioeuropejskiej. Program koncertu obejmuje utwory klezmerskie i jazzowe, tworząc radosną mieszankę dźwięków, która zachęca do tańca i wspólnej zabawy.

Zespół składa się z utalentowanych muzyków: Nikolausa Zierotina (skrzypce), Richarda Seniowa (akordeon), Marka Ferlana (bas) i Dimy Kovalenko (gitara). 

Die Hawaras starają się podtrzymywać i promować kulturę muzyczną, która łączy różne grupy etniczne i pokazuje, jak muzyka może być źródłem wspólnej tożsamości i pokoju. Każdy koncert to nie tylko muzyka, ale także zabawa i radość, które zbliżają ludzi i zachęcają do wspólnego tańca.


30.08.2024 (pt.), 17:00
Scena Letnia Teatru Żydowskiego
ul. Senatorska 35
Warszawa
Wstęp wolny
Udział po potwierdzeniu obecności – od 7 do 23 sierpnia w Biurze Festiwalowym, ul. Senatorska 35, tel. 22 620 55 85, 694 686 339, miejsca nie są numerowane.
Więcej informacji: http://shalom.org.pl/


 

30.08.2024 20:00 Teatr Żydowski im. Estery, Rachel i Idy Kamińskich
Senatorska 35
Warszawa
Wstęp wolny / potwierdz. tel.