Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Wystawa:
Love’s Modern Nature”
Kuratorka / Kuratorin: Anna Ciabach

Najnowsza wystawa w Austriackim Forum Kultury to spotkanie prac dwóch artystek: pochodzącej z Portugalii, mieszkającej w Wiedniu Patricii J. Reis i gdańszczanki Agaty Nowosielskiej

Tytułowa „współczesna natura miłości” to opowieść o aktualnych przemianach w sferze relacji, których rozumienie znacznie wykracza poza to co romantyczne i międzyludzkie. To raczej złożony ekosystem splątanych uczuć i lęków, nieustannie reagujący na przemiany, za którymi jako jednostka nie potrafimy do końca nadążyć.

Choć każda z artystek używa innego medium: u Nowosielskiej jest to malarstwo, u Reis cyfrowo zaprogramowane interaktywne obiekty, obie z wyjątkową intuicją i swego rodzaju zmysłowością opisują skomplikowanie współczesnego świata.

Oprowadzanie kuratorskie tłumaczone na PJM (polski język migowy) w dniu wernisażu (15.01.2024o godz. 18:00.
Oprowadzanie z audiodeskrypcja na żywo podczas finisażu (16.02.2024) o godz. 18:00.
  


15.01.2024 (pon.), 19:00
Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9 Warszawa
Wystawa potrwa do: 16.02.2024
Wstęp wolny
  

15.01 - 16.02.2024 19:00 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Warszawa
Wstęp wolny