Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

"Ohne Nix" na 21. Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Tańca w Lublinie


Pomysł i wykonanie: Luke Baio & Dominik Grünbühel
Dźwięk: Andreas Berger
Dramaturgia i produkcja: Julian Vogel


Swoboda eksperymentowania, żonglowanie środkami choreograficznymi i autoironia charakteryzują ten pełen humoru performance. To jednocześnie komentarz do procesu tworzenia przedstawienia tanecznego, który czerpie i z doświadczeń w biznesie tanecznym, i z biografii artystycznych obu twórców. Nic nie jest zabronione. Nic nie jest wystarczająco słabe, ani wystarczająco dobre. To gra z własnym potencjałem artystycznym i receptami na artystyczny sukces.

Tańczenie daje nam czystą przyjemność, jesteśmy dodatkowo uzbrojeni w nutę autoironii - dwie gadające głowy wprowadzają koncept zanim zaproszą swoje ciała do działania. Wprost z niczego, Luke Baio i Dominik Grünbühel stwarzają bombastyczny, megalomański show, który wprawi Wasze ciała w wibracje – zawsze jednak gotowe na elegancki upadek.
17.11.2017 19:00 Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Partnerzy