Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Pokaz filmu:
They feel like home
(4"), 
Austria, 2022

Taniec: Niki&Martin DUO (Marcin Denkiewicz, Nikola Majtanova)
Muzyka: Maria Anna Chlebus
Operator: Hygin Delimat
Montaż: Niki&Martin DUO

To choreograficzne wideo stworzone zostało w 2022 roku w Wiedniu, w nobliwej trzeciej dzielnicy. Opowiada krótką historię o tęsknocie za domem i znalezieniu go. Film utrzymany jest w stylistyce physical contemporary dance.

Dyrektorka artystyczna Agata Życzkowska o Festiwalu U:NEW:
Tegoroczna edycja festiwalu U:NEW realizowana jest pod hasłem VIRAL VISIONS, gdzie po czasie pandemii, czasie zamknięcia w domach i często też w naszych krajach ten rok – 2022 – stał się bardziej przyjazny i otwarty na podróże, także poza nasze granice. Podczas naszych wydarzeń festiwalowych odbywających się w różnych miejscach Warszawy spróbujemy porozmawiać o odporności na kulturę, którą jako społeczeństwo zdobyliśmy podczas pandemii oraz spróbujemy zdefiniować potrzeby i pragnienia publiczności sztuki tańca, która uczestniczy w naszych wydarzeniach.”


30.09.2022, godz. 18:00
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1, Warszawa
Bilety na miejscu
Więcej informacji: http://fundacjarozwojuteatru.pl/pl/festival-unew-2022/

30.09.2022 18:00 Instytut Teatralny
ul. Jazdów 1
Warszawa
Bilety na miejscu