Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Wystawa
20. Biennale Sztuki Mediów WRO 2023: Fungible content / Treści wymienialne
Organizator: WRO Art Center
Partner: Austriackie Forum Kultury w Warszawie

Co dwa lata we Wrocławiu, na jednym z najważniejszych w Europie, największym i najstarszym (istniejącym od 1989 roku) forum sztuki nowych mediów w Polsce, prezentowane są wybrane najnowsze dzieła sztuki tworzonej cyfrowymi środkami kreacji i komunikacji. Biennale WRO w szeregu wystaw, performansów, spotkań i wydarzeń, odbywających się w 13 lokalizacjach we Wrocławiu, przedstawia rolę sztuki mediów we współczesnej kulturze, odpowiadająca na pytanie, jak upowszechnia ona nowe obszary sztuki czy jak umożliwia tworzenie perspektywy krytycznej wobec nowych narzędzi kultury i komunikacji.

W programie ponad 50 tytułów najnowszych prac artystycznych i dzieł sztuki eksperymentalnej, twórców i twórczyń uznanych i debiutujących, w tym artystów z Austrii:
Hardly Working, Total Refusal (Susanna Flock, Robin Klengel, Leonhard Müllner, Michael Stumpf)
Retraining Laziness, T(n)C Agnes Varnai & Tina Kult
ROTOЯ, Peter Kutin, Patrik Lechner, Mathias Lenz
Disarming, Emanuel Gollob


10-27.05.2023
Wrocław, różne lokalizacje
Więcej informacji: wro2023.wrocenter.pl


 

10.05 - 27.05.2023 Różne lokalizacje

Wrocław