Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

„Zielone Kłamstwa“, reżyseria: Werner Boote 
Pokazy filmów ON-LINE w ramach 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego
WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie
Organizatorzy: Austriackie Forum Kultury, 20. MFF WATCH DOCS

Przyjazne dla środowiska elektryczne samochody, zrównoważona produkcja żywności, uczciwa produkcja ― korporacje na każdym kroku starają się nas przekonać, że świat możemy uratować tylko w wyniku dalszej konsumpcji. Jest to powszechne i niebezpieczne kłamstwo. W swoim najnowszym filmie dokumentalnym Werner Boote łączy siły z Kathariną Hartmann, ekspertką w dziedzinie tzw. greenwashingu, aby znaleźć antidotum na ten sposób myślenia.


Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie to jedno z najstarszych wydarzeń prezentujących filmy dokumentalne, w których zaangażowanie w kwestie społeczne łączy się ze sztuką filmową. W tym roku 20. MFF WATCH DOCS po raz pierwszy odbędzie się w całości w Internecie. W dniach 4-13 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli możliwość oglądać blisko 50 najważniejszych filmów dokumentalnych z całego świata.


4 –13.12.2020
Film będzie można oglądać ON-LINE przez cały czas trwania wydarzania do momentu wyczerpania puli biletów.
Wstęp: bilety: www.watchdocs.pl
Język: oryginalna wersja językowa, napisy polskie i angielskie

 

04.12 - 13.12.2020
ON-LINE