Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo!

Austriackie Forum Kultury w Warszawie jest platformą dialogu, wymiany kulturalnej i społecznej. Program Austriackiego Forum Kultury kreśli wizerunek nowoczesnej Austrii i jest realizowany w bliskiej współpracy z licznymi partnerami w całej Polsce. Istotne znaczenie w działaniach Forum ma zarówno wymiar artystyczny i społeczny projektów, jak i ich jakość merytoryczna.

Rok 2020 został w znacznym stopniu naznaczony pandemią COVID-19 i związanymi z nią obostrzeniami. Cieszymy się, że mimo niesprzyjających okoliczności Austriackie Forum Kultury zorganizowało lub wsparło we współpracy z 204 partnerami  w sumie 94 projekty, składające się z 204 wydarzeń w 21 miejscowościach w całej Polsce i w przestrzeni wirtualnej oraz zaprezentowało łącznie ponad 325 artystek i artystów oraz naukowczyń i naukowców austriackich.

Oddajemy w Państwa ręce roczny przegląd „All Events 2020” i zapraszamy do przypomnienia sobie różnorodności naszych imprez. Niektóre z tych wydarzeń dostępne są w formie wideo w mediatece na naszej stronie internetowej i na naszym kanale YouTube.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Rupert Weinmann

24.03 - 30.04.2021 ON-LINE