Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

SHORT WAVES FESTIVAL
International Short Film Festival
14-19.11.2023
Poznań

15. Short Waves Festival w wydaniu ON-LINE 
odbędzie się w dniach 20 – 30 listopada.
Analogowa Wyobraźnia – Wybrane Prace z Szkoły Friedl Kubelka dla Niezależnego Kina
Organizacja: Short Waves Festival
Partner: Austriackie Forum Kultury w Warszawie, Miasto Poznań, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Kreatywna Europa - Media

Short Waves Festival w ramach działalności European Short Film Network prezentuje dwa programy filmowe ze Szkoły Friedla Kubelki (Filmschule Friedl Kubelka).
'Szkoła Friedl Kubelka dla Niezależnego Kina' to unikalne miejsce na świecie, gdzie ludzie różnych pochodzeń, środowisk społecznych i wieku spotykają się, aby dowiedzieć się o sztuce filmu analogowego. Przez 17 lat szkoła promuje praktykę artystyczną filmowców, oferując wymianę i dialog z uznawanymi artystami filmowymi, kształtując tym samym całe pokolenie filmowców analogowych. Te prace, wykonane i wyświetlane na filmach Super-8, 16 mm i 35 mm, prezentują kino o głęboko osobistym i formalnie niezależnym wyrazie.

Program kuratorowany jest przez Philippa Fleischmanna
https://www.viennale.at/de/gast/philipp-fleischmann
Język: polski/angielski


14.11 - 19.11.2023 SHORT WAVES FESTIVAL
ON-LINE
Język: polski/angielski