Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

WURST: Truth Over Magnitude - Tour 2020
 
Austriacki piosenkarz Tom Neuwirth odsłania na scenie swoje nowe wcielenie: WURST. Artysta debiutował platynowym albumem “Conchita” by potem, wraz z Wiedeńskimi Symfonikami wydać złoty “From Vienna With Love”. "Truth Over Magnitude" jest trzecim w jego dorobku.  

WURST to elektro-pop, to też bardziej męska, bardziej szorstka strona twórcy. Trzeci album studyjny „T.O.M. - Truth Over Magnitude“ (ukazał się dn. 25.10.2019 w SONY Music Austria) stanowi kamień milowy w jego muzycznych poszukiwaniach.

Do  „Truth Over Magnitude - Tour 2020“ WURST, razem ze swym zespołem, zaadaptował utwory przydając im więcej świeżego, elektronicznego sznytu.

"Wcześniej chciałem być zawsze niczym Céline Dion. Po zwycięstwie konkursu Eurowizji byłem jak grzeczna żona pana prezydenta. Teraz wreszcie robię muzykę, której sam chętnie słucham i nie mogę się już doczekać spotkania z fanami. Chcę im pokazać mój dzisiejszy muzyczny wszechświat."

Nowy występ WURST na żywo jest mocnym przeżyciem dla publiczności, pełnym intensywnych bitów, czystej autentyczności, androgyniczności i rytmów tanecznych.

3.02.2020
Kraków
Klub Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1


4.02.2020
Warszawa
Klub Hybrydy
ul. Złota 7/9

Bilety na miejscu oraz na https://www.eventim.pl

03.02 - 04.02.2020 Kraków, Warszawa

Kraków, Warszawa
Bilety