Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Zora Jones (Fractal Fantasy, AT) 
Za kulisami produkcji dźwięku – Music Talk
Prowadzenie: Łukasz Warna-Wiesławski
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury w Warszawie
Partner: Unsound Festival

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Będzie to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania.

Austriaczka Zora Jones to producentka, artystka wizualna i dj-ka, założycielka kolektywu audiowizualnego Fractal Fantasy, który współtworzy z Sinjinem Hawkiem. W swojej twórczości wykorzystuje najnowsze technologie cyfrowe, w tym motion capture i VR, dzięki którym udaje się jej stworzyć obraz spójny z futurystycznym brzmieniem jej muzyki, inspirowanej amerykańską muzyką klubową oraz cyberpunkową estetyką. W kolejnym spotkaniu z cyklu Im Studio dowiemy się jak powstaje muzyka Zory, jej cyfrowe awatary oraz efekty wizualne.

Rozmowę poprowadzi Łukasz Warna-Wiesławski, kurator i specjalista od promocji, założyciel wytwórni Tańce, były współkurator programu muzycznego festiwalu Unsound.


4.11.2020 (środa), 19.00
ON-LINE
po angielsku
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com
Link: https://fractalfantasy.net

 

 

04.11.2020
ON-LINE
NOWA DATA!