Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Julia Siedl Trio 
Koncerty z okazji Dnia Kobiet
Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, Konsulat Honorowy Austrii we Wrocławiu, Starostwo Powiatu Wrocławskiego, Austriackie Forum Kultury

Julia Siedl Trio przynosi na scenę ekscytujące i bogate kompozycje, które czerpią inspirację z wielu różnych zakątków, stylów i kultur. Julia Siedl jest bardzo wszechstronną i kreatywną pianistką oraz kompozytorką, co widać na najnowszej płycie jej tria pt. „Good News”. Trio wraz ze Stefanem Pistą Bartusem i Haraldem Tanschekiem, obaj należący do czołówki jazzmanów w Europie, wypracowało swoje własne brzmienie i język muzyczny, pełen energii, koloru, bogactwa harmonicznego i naturalnej interakcji. W ciągu ostatnich lat Julia współpracowała ze znakomitymi artystami sceny jazzowej, między innymi z muzykami z Brazylii, Afryki Zachodniej, Syrii, Argentyny, z Bałkanów. Wszystkie te inspiracje przejawiają się w jej muzyce w bardzo organiczny, emocjonalny i piękny sposób. Zapraszamy!


09.03.2023 (czw.), 18.00 
Starostwo Powiatu Wrocławskiego
ul. Kościuszki 131

10.03.2023 (pt.), 19.00 
Scena Studio
ul. Łazienna 6, Kalisz

11.03.2023 (sob.), 17.00
Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9, Warszawa 

09.03 - 11.03.2023
Wrocław, Kalisz, Warszawa