Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Lunch Time Concert w ramach Europejskiego Forum Saksofonowego 2023
Saksofonowy Kalejdoskop z Rupertem Stelzerem 
Organizator: Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków Oddział we Wrocławiu, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego
Więcej informacji na temat Europejskiego Forum Saksofonowego dostępnych jest na internetowej stronie: www.musicforum.pl.

Europejskie Forum Saksofonowe jest wydarzeniem o bogatej strukturze tematycznej. Jest przedsięwzięciem cyklicznym o charakterze artystycznym, konkursowym i dydaktyczno-naukowym. Obejmuje bowiem Międzynarodowy Konkurs Saksofonowy, koncerty z udziałem wybitnych saksofonistów, wykłady, klasy mistrzowskie prowadzone przez wybitnych wirtuozów i pedagogów.

W ramach tegorocznej edycji Europejskiego Forum Saksofonowego planowanych jest kilka koncertów z udziałem znakomitych artystów świata saksofonistyki. Jednym z nich jest koncert muzyki kameralnej z udziałem Ruperta Stelzera.


15.05.2023 (pon.), godz. 11:00
Sala Koncertowa – OSM I i II st.
im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
ul. Piłsudskiego 25
Wstęp wolny

 

15.05.2023 11:00 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
im. K. Szymanowskiego
ul. Piłsudskiego 25, Wrocław
Wstęp wolny