Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo!

Wobec potrzeby chwili mówimy: „closed but active“ – zamknięte, ale czynne! Pomimo niemożności organizacji "fizycznych" wydarzeń publicznych, chcemy intensywnie kontynuować naszą działalność w formie wirtualnej.

W najbliższych tygodniach planujemy m.in. wersję online serii seminariów "Austria. Laboratorium krytyczne" i "Literatura i psychoanaliza" oraz internetowe artist’s talks, czytania autorskie i koncerty.

Będziemy Państwa informować na bieżąco tu, za pośrednictwem naszej strony internetowej, jak i kanałów społecznościowych (FB, Insta). Chciałbym również zwrócić uwagę na nasz blog, w którym znajdą się streamingi ze wszystkich działań #wirtualneAFKwarszawa.

Z radością witamy Państwa jako naszych gości w formie wirtualnej, dziękujemy za lojalność – i życzymy Państwu dużo zdrowia!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Rupert Weinmann wraz z zespołem Austriackiego Forum Kultury w Warszawie

25.03.2020 www.austria.org.pl