Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

PHOTO-MATCH
Organizacja: Fotofestiwal PHOTO-MATCH
Partnerzy: Austriackie Forum Kultury w Warszawie, Czeskie Centrum w Warszawie, Włoski Instytut Kultury w Warszawie, Rumuński Instytut Kultury w Warszawie, Instytut Polski w Paryżu

PHOTO-MATCH to dwudniowe spotkanie fotografów z recenzentami – kuratorami, edytorami, właścicielami galerii. Twórcom daje możliwość skonsultowania swoich projektów z profesjonalistami zajmującymi się fotografią. Dla recenzentów bezpośrednie spotkania z artystami są źródłem nowych odkryć i inspiracji. Tegoroczną edycję festiwalu odwiedzą Sophie Haslinger, kuratorka Kunst Haus Wien oraz Martin Breindl, jeden z kuratorów FLUSS – stowarzyszenia promującego sztukę fotograficzną i medialną z siedzibą w Wolkersdorfie (Austria).


10.-11.06.2022 (pt.- sob.)
Dzień 1: Fabryka Sztuki, ul. Tymienieckiego 3, Łódź
Dzień 2: Centralne Muzeum Włókiennictwa, ul. Piotrkowska 282, Łódź
Wstęp dla zaproszonych uczestników 
Język: angielski


10.06 - 11.06.2022 Fabryka Sztuki, Centralne Muzeum Włókiennictwa

Łódź
Wstęp dla zaproszonych uczestników