Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Austria na Women in Tech Summit 2023
Największa w Europie i Azji konferencja dla kobiet w nowych technologiach!

Największa w Europie i Azji konferencja dla kobiet w nowych technologiach znów zagości w Warszawie. 14 i 15 czerwca na Perspektywy Women in Tech Summit 2023 do warszawskiego Expo XXI zjadą czołowe inżynierki, programistki, specjalistki, naukowczynie, przedsiębiorczynie, aktywistki, liderki i startuperki, studentki oraz kobiety stojące u progu kariery zawodowej, a także mężczyźni i wszystkie osoby wspierające różnorodność w branży STEM, Tech & IT.

Podczas Perspektywy Women in Tech Summit 2023 na czterech scenach odbędą się wystąpienia ponad 150 inspirujących mówczyń i mówców oraz znakomitych gościń specjalnych, a do tego dziesiątki tech-talków i warsztatów. Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu są zagadnienia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT.

Specjalnymi gościniami z Austrii Summitu będą w tym roku Prof. Ivona Brandić (Uniwersytet Techniczny w Wiedniu) i Prof. Marta Sabou (Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu), które zabiorą głos w ramach panelu dyskusyjnego pt. „AI in Action: How artificial intelligence is transforming our daily lives”. Seminarium i dyskusja panelowa poświęcone będą specyfice kariery zawodowej naukowczyń w dziedzinie informatyki i dziedzinach pokrewnych, stanowiąc dla nich okazję do zaprezentowania własnych projektów badawczych i nawiązania kontaktów naukowych.

Ponadto w ramach tegorocznego Summitu, Austria będzie miała swoje stoisko w strefie Career Expo – gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami Advantage Austria, Narodowego Biura Promocji Austrii oraz Austriackiego Forum Kultury. Serdecznie zapraszamy!


14.-15.06.2023
Women in Tech Summit 2023
EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 
Warszawa
Więcej informacji: https://womenintechsummit.pl/
Wstęp na pozostałe wydarzenia Summitu: https://womenintechsummit.pl/join-the-event


  

14.06 - 15.06.2023 EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa