Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Stephan C. Lack „Pozory nie mylą“
Czytanie performatywne sztuki
Przekład: Karolina Bikont
Wprowadzenie: dr hab. Krzysztof Tkaczyk (Uniwersytet Warszawski)
Organizatorzy: Austriackie Forum Kultury, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, Agencja Dramatu i Teatru ADiT

"Kiedy widzę kogoś po raz pierwszy, zawsze spodziewam się po nim najgorszego.” – mówi martwa dziewczyna leżąca na stole w prosektorium. I jest to dopiero początek kryminalnej historii pełnej niedomówień, półprawd i skrywanych namiętności, której bohaterowie, zawieszeni pomiędzy jawą a snem, będą musieli skonfrontować się z duchami z przeszłości – wypartymi wspomnieniami i skrywanym poczuciem winy, i w której odpowiedź na pytanie, „kto zabił?” okaże się istotna, ale wcale nie najważniejsza.

Stephan C. Lack – ur. w roku 1981 w Wiedniu autor ponad dwudziestu sztuk teatralnych wystawianych z powodzeniem na scenach Austrii i Niemiec, laureat licznych nagród literackich.


25.01.2021 (pon.), godz. 20:00
27.01.2021 (śr.), godz. 20.59 (48 godzin)
ON-LINE
Facebook: https://www.facebook.com/AustriackieForumKultury
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC76BRhIQzqYJGPEFi7jBaUg
Po polsku

 

25.01 - 27.01.2021 ON-LINE

Po polsku