Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Conny Frischauf
Prowadzenie/ Moderation: Łukasz Warna-Wiesławski
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury / Veranstalter: Österreichisches Kulturforum Warschau
Partner: Unsound Festival/ Partner: Unsound-Festival
https://www.musicexport.at/artist/conny-frischauf/

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Jest to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania. Rozmowy prowadzi Łukasz Warna-Wiesławski, kurator i specjalista od promocji, założyciel wytwórni Tańce, były współkurator programu muzycznego festiwalu Unsound.

Conny Frischauf jest producentką z Wiednia, która w swojej twórczości inspiruje się m.in. krautrockiem, muzyką syntezatorową oraz jodłowaniem czy brzmieniem takich instrumentów jak róg alpejski. Jej twórczość nawiązuje zarówno do europejskiej awangardy dźwiękowej, jak i austriackiej tradycji, łącząc piosenkowość z eksperymentami dźwiękowymi.


18.11.2020 (śr.), 19:00
ON-LINE
po angielsku
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com

18.11.2020 19:00
ON-LINE