Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_:
Isabella Forciniti (Wiedeń)

Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury w Warszawie
Partner: Unsound Festival

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Jest to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania. Rozmowy prowadzi Łukasz Warna-Wiesławski, kurator i specjalista ds. promocji, założyciel wytwórni Tańce, były współkurator programu muzycznego festiwalu Unsound.

Na lutowym spotkaniu cyklu W Studio dowiemy się jak rozpocząć przygodę z syntezą modularną oraz kreatywnie połączyć analogowe brzmienie z oprogramowaniem cyfrowym. Opowie o tym Isabella Forciniti, artystka dźwiękowa mieszkająca w Wiedniu, absolwentka wydziału muzyki komputerowej i mediów elektronicznych (ELAK) wiedeńskiego Uniwersytetu Muzyki i Sztuk Scenicznych (mdw- Universität für Musik und darstellende Kunst Wien). Forciniti inspiruje się sytuacjami, jakie zdarzają się podczas improwizacji. Bada dźwięki i zależności między nimi a przestrzenią, posługuje się syntezą modularną. 
https://isabella.klingt.org


24.02.2021 (śr.), 19:00
po angielsku
ON-LINE
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com

24.02.2021 19:00 ON-LINE

Konieczna rejestracja