Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo,
drodzy Przyjaciele Austriackiego Forum Kultury w Warszawie!

Cieszymy się, że – obok licznych wydarzeń prezentowanych on-line  - znowu możemy powitać Państwa na imprezach na żywo w naszej siedzibie przy ulicy Próżnej!

W obliczu pandemii COVID-19 przy organizacji imprez na żywo pragniemy zwrócić szczególną uwagę na zapewnienie naszym gościom bezpieczeństwa, co realizować będziemy w następujący sposób:

·      Przed wejściem do naszej siedziby prosimy o podpisanie oświadczenia, że według swojej najlepszej wiedzy nie są Państwo ani zakażeni COVID-19, ani nie przebywają na kwarantannie.
·      Przy wejściu do Austriackiego Forum Kultury zobowiązani są Państwo do zasłonięcia ust i nosa maseczką ochronną oraz do dezynfekcji dłoni.
Prosimy o przyniesienie ze sobą własnej maseczki ochronnej. Środek do dezynfekcji dłoni zapewnimy we własnym zakresie.
·      Podczas odwiedzin w pomieszczeniach Austriackiego Forum Kultury w Warszawie prosimy o zachowanie koniecznego dystansu od innych gości wydarzenia.

Ponieważ zmuszeni jesteśmy do ograniczenia liczby miejsc siedzących, prosimy od tego momentu o zgłaszanie się na nasze imprezy na żywo na adres mailowy: warschau-kf@bmeia.gv.at


Państwa dane osobowe (imię, nazwisko, adres mailowy) będą przechowywane przez Austriackie Forum Kultury w Warszawie przez 28 dni, by w wypadku stwierdzenia COVID-19 u kogokolwiek z gości przyspieszyć procedurę dotarcia do pozostałych osób i tym samym zmniejszyć ryzyko rozprzestrzenienia się choroby. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych jest załączona do oświadczenia (.pdf).


Cieszymy się, że już niedługo znów zobaczymy Państwa osobiście!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Rupert Weinmann i zespół Austriackiego Forum Kultury w Warszawie

30.07.2020 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
00-107