Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Wolf Suschitzky i pokaz austriackich filmów krótkometrażowych
na 9. FotoArtFestival 2021

Już po raz dziewiąty Fundacja Centrum Fotografii i Gmina Bielsko-Biała, organizatorzy międzynarodowego biennale FotoArtFestival im. Andrzeja Baturo, zapraszają na spotkanie z wielką fotografią.

Do Bielska-Białej przyjadą z wystawami aktualnie najważniejsi artyści i najważniejsze artystki fotografii, bądź kuratorzy i kuratorki, z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Hiszpanii, Indii, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, USA, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wietnamu i Włoch. Tradycyjnie już spotkają się z publicznością podczas Maratonu Autorskiego. Wszystkie wystawy to polskie premiery, większość artystów i artystek gości w Polsce po raz pierwszy.

W programie FotoArtFestivalu, oprócz wystaw zaplanowano Trampolinę FAF, czyli przegląd portfolio, FOTO OPEN, warsztaty (również dla dzieci) oraz weekend filmowy FAF, a także wiele imprez towarzyszących.


08.-24.10.2021
Wystawa: Wolf SuschitzkyBez oporu
WILLA SIXTA
ul. Mickiewicza 24, Bielsko-Biała
Kurator: Peter Schreiner

10.10.2021, nd, 12.45 
Spotkanie z kuratorem wystawy Peterem Schrienerem
AULA
ul. Modrzewskiego 12, Bielsko-Biała

Pokaz austriackich filmów krótkometrażowych
WILLA SIXTA
ul. Mickiewicza 24, Bielsko-Biała 
szczegóły: http://fotoartfestival.com/pl/

Bilety / szczegóły: https://fotoartfestival.com/pl/bilety/
 

08.10 - 24.10.2021 WILLA SIXTA, AULA
ul. Mickiewicza 24
Bielsko-Biała