Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_ Live:
Rojin Sharafi
Performance
Organizatorami wydarzenia są Club Jasna 1 oraz Austriackie Forum Kultury.
więcej informacji: https://rojinsharafi.com

Rojin Sharafi jest irańską artystką dźwiękową, kompozytorką muzyki akustycznej, elektro-akustycznej i elektronicznej pracującą w Wiedniu. W swojej praktyce czerpie z wielu gatunków, od noise'u do metalu, od folku po muzykę taneczną, co sprawia, że jej kompozycje to eposy inspirowane kulturą bliskowschodnią. Artystka ma na koncie współpracę z wieloma innymi twórcami, kompozycje napisane na zamówienie dla najciekawszych festiwali muzyki eksperymentalnej (Rokolectiv Festival, Musikprotokoll) oraz specjalne występy dla XLR8R i Radia Kapitał.

Koncert odbędzie się w ramach nowego cyklu “W Studio_Live”. Cykl nawiązuje do wirtualnych poprzednio spotkań z producentkami muzyki elektronicznej i eksperymentalnej – “W Studio_”.


25.06.2022 (śr.), 21:00
Club Jasna 1 
ul. Jasna 1, Warszawa
Wstęp: 30 / 40 PLN

25.06.2022 21:00 Club Jasna 1
ul. Jasna 1
Warszawa
Wstęp: 30 / 40 PLN