Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Marian Essl aka MNCLR oraz Total Refusal: Digital Disarmament Movement (Leonhard Müllner, Robin Klengel)
na Patchlab Digital Art Festival 2021: GAME OVER.
Organizator: Fundacja Photon
Partnerzy: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Krakow Culture, Miasto Kraków, Austriackie Forum Kultury w Warszawie

Po ponad roku pandemicznego życia, znaleźliśmy się w rzeczywistości, w której komunikujemy się głównie za pośrednictwem technologii, a kultura cyfrowa przyciąga uwagę dużo większą niż kiedykolwiek. Zmieniły się i zasady światowej ekonomii, i nastroje społeczne, i reguły poruszania się w przestrzeni publicznej. Także natura daje nam wyraźne sygnały, że najwyższy czas zmienić zasady, na jakich funkcjonujemy.

GAME OVER. Skończył się pewien etap. Czas na zmiany. W tym roku, podczas dziesiątej, hybrydowej edycji festiwalu Patchlab, przyjrzymy się nowemu, wielogatunkowemu medium, które łączy przestrzeń wirtualną z rzeczywistością: w grze wideo.


08-10.10.2021
10. edycja Festiwalu Sztuki Cyfrowej Patchlab:
wystawa GAME OVER

Total Refusal

Pałac Potockich
Rynek Główny 30, Kraków
Wstęp bezpłatny

MNCLR
AVnoc 09.10.2021, sob., 19:00
Galeria 360° (Hevre+1)
Wstęp biletowany

Więcej: https://patchlab.pl/

 

08.10 - 10.10.2021 Pałac Potockich, Galeria 360° (Hevre+1)

Kraków