Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Wykład i rozmowa PJAIT Game Lab.
Episode 1: Fire Totem Games

Interesujesz się branżą gier? Jeśli tak, to weź koniecznie udział w spotkaniu i rozmowie z austriackim studio Fire Totem Games. Sebastian (Game Designer) i Manuel (3D Artists) z austriackiego studia gier niezależnych Fire Totem Games przedstawią swój obecny projekt “A Webbing Journey” i opowiedzą o procesie tworzenia gier oraz o wyzwaniach dla start-upów na rynku gier niezależnych.
Spotkanie w języku angielskim poprowadzi wykładowca PJATK Benjamin Hanussek, inicjator projektu Game Lab.

PJATK Game Lab to projekt Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, który przygląda się rynkowi, badaniom i edukacji z zakresu gier. Głównym celem laboratorium jest wspieranie wymiany wiedzy związanej z grami przy wykorzystaniu strategii uczenia się opartych na grach. Ma to na celu zaangażowanie studentów w dyskusję i w proces tworzenia gier wideo. Laboratorium pragnie stać się platformą dla profesjonalnych twórców i badaczy gier, która umożliwi im dzielenie się swoimi projektami i doświadczeniami ze studentami.


23.11.2022 (śr.), 18:00
ON-LINE
Link do spotkania
Po angielsku
Kontakt: bhanussek@pjwstk.edu.pl

 

 

23.11.2022 18:00 ON-LINE