Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

EUNIC Warszawa - Noc Kobiet
Panel dyskusyjny
Język wydarzenia: angielski

Obecność kobiet na scenie muzyki elektronicznej stale rośnie, ale podobnie jak w innych sferach życia w zdominowanej w dalszym ciągu przez mężczyzn kulturze – wymaga ciągłej pracy na rzecz zmiany. DJ-ki, producentki, organizatorki imprez inspirują lokalne społeczności; dowodzą, że da się tworzyć programy oparte na równości bez względu na płeć i pochodzenie. Przed Nocą Kobiet na Jasnej 1 zapytamy artystki z różnych stron Europy o ich doświadczenia i refleksje dotyczące feminizowania kultury klubowej.

W dyskusji wezmą udział: Rosa Anschütz (AT), NCOL (CZ), Raven (DE/CA), Yen Sung (PT), Anna Haleta (IL/UA), Esta Polyesta (NL), Micaela Saraceno (ET), Daisy Cutter (PL), Ylia (ES).

Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu:
https://austria.org.pl/
https://www.goethe.de/ins/pl/pl/sta/war.html
https://www.camoes.pl/
https://embassies.gov.il/warsaw
https://varsovia.cervantes.es/pl
https://warsaw.czechcentres.cz/pl
https://warsaw.mfa.ee/pl
https://www.netherlandsandyou.nl/your-country-and-the-netherlands/poland

EUNIC Warszawa to Stowarzyszenie Europejskich Narodowych Instytutów Kultury działające od 2007 roku i liczące blisko 30 aktywnych członków, członków stowarzyszonych i partnerów na czele z organizacją EUNIC Global z siedzibą w Brukseli. Naszą ambicją jest tworzenie efektywnych partnerstw i sieci między krajowymi instytutami kultury, ambasadami oraz innymi organizacjami w Polsce, w Unii Europejskiej i w państwach trzecich. Nasze cele to promowanie różnorodności kulturowej, a także porozumienia między europejskimi społecznościami oraz wzmocnienie dialogu międzynarodowego i współpracy kulturalnej.


05.03.2022 (sb.), 19.00
Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Więcej informacji: https://m.facebook.com/events/973410029947222/
Po dyskusji zapraszamy na imprezę w Klubie Jasna 1. Start: 23:00.

05.03.2022 19:00 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Warszawa