Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele Austriackiego Forum Kultury!

Niektórzy z Państwa są zapewne na feriach zimowych, ale program lutowy Forum skomponowany jest tak, by mogli Państwo wziąć udział w naszych imprezach. Wiele z nich odbywa się bowiem online. W nasze przestrzenie na ulicę Próżną zaprosimy Państwa już po powrocie z urlopu, na otwarcie jakże aktualnej, bo dotyczącej tematyki blackoutu, wystawy Rainera Prohaski. 

Tymczasem teraz zapraszam na spotkanie muzyczne, interaktywne spotkania z literaturą austriacką oraz kolejne przedstawienia Petera Turriniego, o których traktował także newsletter styczniowy. Proszę zajrzeć także na naszą strone do zakładki Granty, bowiem właśnie teraz trwa nabór do wielu programów stypendialnych. 

Już teraz cieszę się na spotkanie z Państwem zarówno na naszych lutowych imprezach on-line, jak i w samym Forum. 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Gudrun Hardiman-Pollross
Dyrektorka


Plik pdf. do pobrania:
01.02 - 28.02.2022