Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele Austriackiego Forum Kultury!

Po niemal 28 latach, z końcem października, pożegnaliśmy piastującą stanowisko Wicedyrektorki Austriackiego Forum Kultury naszą wspaniałą koleżankę, Ernestine Baig. Dla Ernestine rozpoczyna się teraz nowy rozdział życia, już na emeryturze, którym będzie cieszyć się w Tulln w Austrii. Ernestine Baig swoją pracę w austriackim Federalnym Ministerstwie Spraw Europejskich i Zagranicznych, pomimo często niełatwych okoliczności, wykonywała w sposób mistrzowski. Chylimy czoła przed Ernestine i przed tym, z jaką energią i osobistym zaangażowaniem sumiennie wypełniała swoje zadania. Tą energią motywowała nas wszystkich. Zarówno artystki i artyści jak i instytucje partnerskie zawsze mogły jej ufać i na niej polegać. 

Od 1 listopada funkcję Wicedyrektora Austriackiego Forum Kultury przejął Oliver Eichinger. Oliver już od wielu lat zarządza naszymi finansami w Forum i wielu z Państwa już go zna.

Po niezwykle ciepłej i słonecznej "Złotej Jesieni" zespół Austriackiego Forum Kultury próbuje wnieść swoim bogatym programwm nieco barw i radości w nadchodzącą listopadową szarówkę. O niektórych imprezach piszemy w tym newsletterze. By zobaczyć cały program, zapraszamy do zakładki "Wydarzenia". 

Miło mi będzie powitać Państwa na wszystkich nadchodzących imprezach w Austriackim Forum Kultury. 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Gudrun Hardiman-Pollross
Dyrektorka 


Plik do ściągnięcia:

01.11 - 30.11.2021