Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Koncert
LA VIDA LOCA: Bridges
Matei Ioachimescu – flet
Alfredo Ovalles – fortepian

W swoim nowym programie La Vida Loca – Bridges rumuński wirtuoz fletu Matei Ioachimescu i wszechstronny wenezuelski pianista Alfredo Ovalles – obydwaj soliści mieszkający w Wiedniu i cieszący się międzynarodowym uznaniem – prezentują znajome dźwięki w nowej aranżacji. Tworząc barwną mozaikę z muzyki klasycznej i współczesnej, jazzu, rocka i world music, poszerzają nie tylko geograficzne, lecz także muzyczne i techniczne granice swoich instrumentów.
Do niecodziennego przedsięwzięcia skłonił ich puls czasu: „Żyjemy w podzielonym świecie. Jako artyści dostrzegliśmy sposobność przerzucania mostów, łączenia ze sobą rozmaitych kierunków muzycznych z Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej” (Alfredo Ovalles).

Alfredo Ovalles wystąpi w ramach tegorocznej edycji Warszawskiej Jesieni na zaproszenie Austriackiego Forum Kultury.


Konieczna rejestracja: artur.korycinski@bmeia.gv.at
Zgłaszający otrzymają kod dostępu wraz z instrukcją.
Koncert będzie do obejrzenia do 20.05.2020.

13.04 - 20.05.2020 ON-LINE

Rejestracja: artur.korycinski@bmeia.gv.at