Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Koncert
Meschugge 2.0“ – Klezmer Connection Trio
Organizatorzy: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, Austriackie Forum Kultury w Warszawie.

Trzej muzycy z Klezmer Connection Trio z Salzburga: Georg Winkler (klarnet), Hubert Kellerer (akordeon) i Peter Aradi (kontrabas) zaprezentują nowy program „Meschugge 2.0“, w którym z wyczuciem i siłą przenoszą bogatą tradycję muzyki jidysz do współczesności.

Bliski dialog między klarnetem, akordeonem i kontrabasem tworzy witalną mozaikę – unikalny dźwiękowy obraz radości życia, melancholii i zmysłowości.

To pełne emocji interpretacje pełne lirycznej elegancji i ognistej wirtuozerii. Muzycy słyną z idiosynkratycznych interpretacji. Cechuje ich niezwykła kreatywność i spontaniczność. Każdy z nich stawia na dużą dozę zabawy i twórczej radości. „Meschugge 2.0“ podąża zaś własną, na wskroś międzynarodową drogą – jak dotąd w 24 krajach na 3 kontynentach.

Zapraszamy na niezwykle różnorodny wieczór, który poruszy wszystkie rejestry emocjonalne. To coś więcej niż muzyka kameralna! Zróżnicowana forma – od spokojnej do zawrotnie szybkiej, od żartobliwej do głęboko poważnej z pewnością sprawi, że nie będzie nawet szansy na nudę! Tego wieczoru nie zapomną Państwo bardzo długo!

Koncert odbędzie się w ramach XVII Międzynarodowego Spotkania z Kulturą Żydowską.


25.07.2022 (pon.), 19:30
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Mamuszki 2
Sopot
Bilety są dostępne przy kasach i na stronie internetowej teatru.
https://www.teatratelier.pl/
 

25.07.2022 19:30 Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2
Sopot
Bilety