Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Sen/Jawa
Wernisaż muzyczno-fotograficzny
Organizatorzy: Koło Fotograficzne „Filtr AW” Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Warszawie oraz Koło Naukowo-Artystyczne Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki UMFC w Warszawie, Austriackie Forum Kultury 

Wystawa „Sen/Jawa” jest muzyczno-fotograficznym wernisażem, zbiorem studenckich interpretacji tematyki zjawisk sennych, momentu przebudzenia, snu na jawie, życia na jawie i tego, co dotyczy codzienności. Celem wystawy jest próba odpowiedzi na pytanie co jest snem, jakie emocje nam towarzyszą podczas projekcji sennych, gdzie można postawić granicę między tym, co prawdziwe a tym, co wyobrażone, oraz co dzieje się po przebudzeniu. Jednocześnie wystawa jest próbą połączenia dwóch pozornie skrajnych dziedzin sztuki – muzyki i fotografii. Studenci współpracowali ze sobą, by stworzyć utwory pasujące do zdjęć i obrazy komponujące się z muzyką.


31.03.2023 (pt.), 19.00
Wernisaż i koncert
Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9, Warszawa
Wystawa czynna od 3. do 14.04.2023 (pon. – pt.), 9:00-17:00 (z wyjątkiem Dni Świątecznych)
Więcej informacji: https://fb.me/e/45kRVZC97
31.03 - 12.04.2023 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Warszawa
Wstęp wolny