Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Gerhard Potuznik
Koncepcja/kurator/produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury
Partner: Unsound Festival

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Jest to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania. Rozmowy prowadzi Łukasz Warna-Wiesławski, kurator i specjalista ds. promocji, założyciel wytwórni Tańce, były współkurator programu muzycznego festiwalu Unsound.
Gość kwietniowej odsłony cyklu, Gerhard Potuznik to uznany wiedeński producent muzyki elektronicznej, który tworzy od lat osiemdziesiątych i uchodzi za jedną z najważniejszych postaci austriackiej sceny. Jego podejście do muzyki zmieniło odkrycie acid house'u. Jako GD Luxxe trafił ze swoją muzyką m.in. do takich oficyn jak Interdimensional Transmissions z Detroit.
Rozmowę o tym jak zmieniała się przez lata muzyka elektroniczna, o jej związkach z punkiem, ruchami oddolnymi i współpracy z artystami z różnych środowisk wraz z Łukaszem Warną-Wiesławskim poprowadzi Artur Koryciński.


28.04.2021 (śr.), 19:00
ON-LINE
Po angielsku
Konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com


Sponsor główny Austriackiego Forum Kultury:

  

 

28.04.2021 19:00 ON-LINE

Po angielsku
Konieczna rejestracja