Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_
Mala Herba (Sounds Queer?), Wiedeń
Za kulisami produkcji dźwięku / Music Talks
Prowadzenie: Łukasz Warna-Wiesławski
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury w Warszawie
Partner: Unsound Festival
https://www.facebook.com/malaherbawitch/?ref=py_c&eid=ARBqSXUYa6b1Ub26IzVfvCC9Tsqnp3mA9PugbIuI31ArEh2rTa5OM2MZ02cecCjQsqyzmlwK72OwxIWO
https://www.facebook.com/soundsqueervienna/


Cykl W Studio_ przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Będzie to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania.

Zosia Hołubowska aka Mała Herba założyła Sounds Queer? w 2014 w Wiedniu. Dziś to trzyosobowy kolektyw, który podejmuje aktywne działania warsztatowe, by odpowiedzieć na pytanie jak może brzmieć queer. Sounds Queer? wychodzi z założenia, że muzyka elektroniczna i komputerowa jest znakomitą przestrzenią do kwestionowania performatywności płci kulturowo-społecznej, a jednocześnie zasad kompozycji muzycznej. W kolejnym spotkaniu z cyklu zajrzymy do pracowni Małej Herby i dołączymy do jej badań nad dźwiękiem.


29.09.2020 (wtorek), 19.00
ON-LINE
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com
po angielsku

29.09.2020 19:00 ON-LINE

Konieczna rejestracja