Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt
27.02.2022

Forecast - artystyczny program mentorski z Florentiną Holzinger

Choreografka Florentina Holzinger jest jedną z sześciu artystów i artystek, które w tym roku są mentorkami w  programie poszukiwań kreatywnych Forecast. O osobisty "staż artystyczny" u niej mogą starać się te twórczynie i twórcy, którzy w ludzkim ciele widzą niestrudzone i nieustraszone medium. Wybrane osoby będą mogły zrealizować swój projekt i przedstawić go w 2023 roku publiczności.
Mentorki i mentorzy edycji Forecast 2022-23 we własnej twórczości zajmują się praktykami spotkań bezpośrednich, już to z przedmiotem dzieła, już to z publicznością. W panującym klimacie niepewności i dystansu społecznego Forecast pragnie wskazać odważne drogi praktyk artystycznych, które czerpią z cielesnych, niezapośredniczonych sytuacji.

To, czego od aplikujących oczekuje mentorka dowiedzieć się można z wideo: https://forecast-platform.com/mentor/florentina-holzinger/
Uwaga: materiał zawiera sceny drastyczne!

Więcej informacji w języku angielskim, wraz z formularzem aplikacyjnym, znaleźć można na stronie organizatorów: https://forecast-platform.com/open-call-2022/