Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt
30.04.2020

Letnie Kolegium Polsko-Austriackie 2020

 
Letnie Kolegium Polsko-Austriackie zaprasza studentki i studentów z Polski zainteresowanych językiem niemieckim oraz studentki i studentów z Austrii zainteresowanych językiem polskim do udziału w kolegium w lipcu tego roku (11.-31.07.2020). Tym razem odbędzie się ono w Warszawie z planowanym wyjazdem do Wiednia i Łodzi.

Całkowity koszt Letniego Kolegium Polsko-Austriackiego to 600 zł (dla studentów z Polski) / € 220 (dla studentów z Austrii) – obejmuje on intensywny kurs języka niemieckiego/polskiego, noclegi, wyżywienie i wszystkie wycieczki – też do Wiednia. 
 
Mile widziane są studentki i studenci wszystkich kierunków studiów, ze znajomością języka niemieckiego od poziomu B1 i języka polskiego od poziomu A1. Kolegium Polsko-Austriackie to świetna możliwość głębszego poznania języka i kultury austriackiej i polskiej.
 
Bliższe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie: http://sommerkolleg.org/  oraz   https://oead.at/de/ins-ausland/hochschulen/sommerkurse/sommerkollegs/#c1713

Pytania i zgłoszenia przesyłać należy na adres mailowy:  sommerkolleg.info@hotmail.com

Osoby do kontaktu:

Ass.-Prof. Dr. Mag. Jolanta Doschek
Natalie Kosch, MA
Institut für Slawistik-Universität Wien
Spitalgasse 2-4, Hof 3
A-1090 Wien