Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • En
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Playtest i rozmowa
Austrian Game Dev Night
Z Sebastianem Uitzem (Fire Totem Games) i Benjaminem Hanusskiem (PJAIT Game Lab)
Organizator: Austriackie Forum Kultury w Warszawie, PJATK Game Lab, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Gościem pierwszego spotkania będzie Sebastian Uitz z Fire Totem Games, karynckiego studia pracującego obecnie nad grą A Webbing Journey. Podczas naszego wydarzenia będziecie mieli okazję przetestować grę i porozmawiać z jej twórcą. Dodatkowo Sebastian wygłosi wieczorem ciekawą prelekcję na temat procesu tworzenia gry i swojej kariery jako dewelopera oraz umożliwi wgląd w rozwijającą się austriacką branżę gier.

A Webbing Journey to ujmująca gra przygodowa 3D, która przenosi graczy do uroczego świata małego pająka, poszukującego kwiatów na romantyczną pajęczą randkę.

Dowiedz się więcej o A Webbing Journey i Fire Totem Games na Steam:https://store.steampowered.com/app/2073910/A_Webbing_Journey/.

Benjamin Hanussek jest edukatorem i badaczem w dziedzinie gier wideo. Formalne wykształcenie zdobył na Uniwersytecie w Klagenfurcie w Austrii. Na początku 2022 roku został stypendystą Austriackiej Fundacji Planu Marshalla, co umożliwiło mu wyjazd do Teachers College na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku i przeprowadzenie projektu badawczego w zakresie nauczania opartego na grach. Po zrealizowaniu projektu założył PJATK Game Lab wraz z prof. Ewą Satalecką, Dziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Projekt skupia się na badaniu metod nauczania w zakresie projektowania gier oraz wspieraniu studentów w rozwijaniu kariery jako przyszłych twórców i projektantów gier. Oprócz tego Benjamin Hanussek pracuje w Lionbridge Games w Warszawie, gdzie zajmuje się testowaniem i lokalizacją gier wideo przed ich wydaniem.


18.11.2023 (sob.) 
Playtest od godz. 13:00 
Dyskusja o godz. 19:00 
Austriackie Forum Kultury w Warszawie
ul. Próżna 7/9, Warszawa
Po angielsku, wstęp wolny 

18.11.2023 Austriackie Forum Kultury
ul. Próżna 7/9
Warszawa
Po angielsku, wstęp wolny