Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Wystawa / Artists Talk - ON-LINE
AVATAR
Total Refusal – Digital Disarmament Movement:
Robin Klengel, Leonhard Müllner, Michael Stumpf 

Wydarzenia w ramach polsko-austriackiej wystawy AVATAR


Podczas spotkania poznamy praktykę artystyczną austriackiej grupy Total Refusal, która brała udział w ostatniej wystawie w Austriackim Forum Kultury, zamkniętej przedwcześnie z powodu COVID-19. Wydaje się, że tematyka wystawy eksplorującej wirtualne światy jest teraz nawet bardziej aktualna niż w chwili otwarcia wystawy w lutym tego roku. Twórczość kolektywu Total Refusal oprócz kwestii związanych ze współczesnymi formami zaangażowania społeczno-politycznego porusza temat relacji sztuki z nauką i techniką.

W trakcie spotkania ON-LINE będziemy mogli zobaczyć najnowszy film grupy pod tytułem How to Disappear, którego premiera odbyła się na ostatnim festiwalu filmowym w Berlinie, dowiemy się o działaniach artystów w przestrzeni wirtualnej oraz porozmawiamy o funkcjonowaniu ich prac na styku sztuk wizualnych, kina i gier wideo.

Film How to Disappear będzie dostępny ON-LINE od 6 do 10 maja dla zarejestrowanych osób.
Link do filmu zostanie wysłany wraz z linkiem do Artists Talk.

W ramach programu CREATIVE AUSTRIANS Austriackiego Forum Kultury w Warszawie


08.05.2020 (Pt.), 18.00 
ON-LINE
spotkanie w języku angielskim
Konieczna rejestracja: stanislaw.welbel@bmeia.gv.at

 

08.05.2020 18:00 ON-LINE

Po angielsku
Rejestracja: stanislaw.welbel@bmeia.gv.at