Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

Stefan Vögel „Gate 23“
Czytanie performatywne sztuki
Przekład: Piotr Szalsza
Wprowadzenie: dr hab. Krzysztof Tkaczyk (Uniwersytet Warszawski)
Organizatorzy: Austriackie Forum Kultury, Teatr Ateneum, Agencja Dramatu i Teatru ADiT

Ich drogi krzyżują się w hali odlotów jednego z wielu lotnisk, gdzieś w Niemczech: Ela ― chora na serce matematyczka leci do Nowego Jorku na operację, a Patryk – początkujący biznesmen czeka z niecierpliwością na lot do Singapuru, gdzie ma się odbyć najważniejsze spotkanie biznesowe w jego karierze. Loty się opóźniają, atmosfera gęstnieje, a gdy do rozmowy włącza się starszy jegomość, który opowiada o wspólnej przyszłości obojga, robi się naprawdę ciekawie. Czy wszyscy oni spotkali się tu tylko przypadkiem?

Stefan Vögel – ur. w Bludenz (Vorarlberg), najczęściej wystawiany autor komediowy na scenach niemieckojęzycznych, napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, kabareciarz i stand-uper.


15.03.2021 (pon.), 19:00
Informacje o formacie wydarzenia od 08.03.2021 na www.austria.org.pl
Sponsor główny Austriackiego Forum Kultury: 

 

15.03.2021 19:00
INFO od 08.03.2021