Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Angélica Castelló Music Talk
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultury
Więcej informacji: http://castello.klingt.org

Angélica Castelló to kompozytorka i artystka dźwiękowa. W swojej twórczości korzysta z nagrań terenowych, używa urządzeń radiowych i magnetofonów w połączeniu z ekstrawaganckimi dźwiękami fletu prostego.
Urodzona w Mexico City, Castelló studiowała grę na flecie klasycznym i kompozycję w Meksyku, Kanadzie, Holandii i Austrii, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Występuje solo lub we współpracy tworzy instalacje działające na styku muzyki, performansu i sztuk wizualnych. Jest inicjatorką takich przedsięwzięć muzycznych jak Low Frequency Orchestra, FruFru (z Mają Osojnik), Cilantro (wraz z Billy Roisz), Subshrubs (z Kathariną Klement, Tamarą Wilhelm i Mają Osojnik), Chesterfield (z Burkhardem Stanglem), Plenum. Występowała też z Olgą Neuwirth, Wolfgangiem Mittererem, Martinem Siewertem, Johnem Butcherem, Dafne Vicente Sandoval, Urkumą, Franzem Hautzingerem, Isabelle Duthoit, dieb13, Jérômem Noetingerem, Mario de Vegą, Attilem Faravelim, Kazu Uchihashim, Bonnie Jones, Juanjosem Rivasem, Stevem Batesem. W ostatnich latach Castelló tworzy instalacje sytuujące się na styku muzyki, sztuk wizualnych i performansu.


20.10.2021 (śr.), 19:00
po angielsku
Konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com

 

20.10.2021 19:00
po angielsku ON-LINE
Konieczna rejestracja