Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Ihu Anyanwu aka G.rizo
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Prowadzenie: Maximilian Skiba
Organizacja: Austriackie Forum Kultury w Warszawie
Partner: Unsound Festival

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Jest to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty, a także zadać na ten temat pytania.

Ihu Anyanwu aka G.rizo
jest artystką, producentką, wokalistką i DJ-ką pracującą między nigeryjską Abudżą a Wiedniem. Aktywna na scenie od wczesnych lat dwutysięcznych, współpracowała m.in. z International Deejay Gigolos, a teraz prowadzi swoją wytwórnię Hezekina Pollutina. Na kolejnym spotkaniu cyklu będzie można przyjrzeć się praktyce G.rizo, porozmawia o muzyce tanecznej, domowych imprezach i budowaniu lokalnych społeczności w Austrii i Nigerii.
https://www.residentadvisor.net/dj/grizo/biography


03.02.2021 (śr.), 19:00
ON-LINE
po angielsku
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com

03.02.2021 19:00
ON-LINE
Po angielsku / konieczna rejestracja