Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji.

  • De
  • Pl
  • Kontakt

Poleć artykuł!

Nie jestem botem

W Studio_: Rojin Sharafi
Prowadzenie: Zosia Hołubowska
Koncepcja/Kurator/Produkcja: Artur Koryciński
Organizacja: Austriackie Forum Kultur
Partner: Unsound Festival

Cykl W Studio przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji i nagrywania muzyki, przy czym nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Jest to okazja, by przyjrzeć się jednemu z etapów procesu twórczego artysty i zadać mu pytania.

Rojin Sharafi jest irańską artystką dźwiękową, kompozytorką muzyki akustycznej, elektro-akustycznej i elektronicznej pracującą w Wiedniu. W swojej praktyce czerpie z wielu gatunków, od noise'u do metalu, od folku po muzykę taneczną, co sprawia, że jej kompozycje to eposy inspirowane kulturą bliskowschodnią. Po wydanym w 2019 debiutanckim albumie "Urns Waiting To Be Fed" (Zabte Sote/Opal Tapes) dołączyła do grona artystów i artystek promowanych w tym roku przez Shape Platform. Kilka tygodni temu premierę miał jej drugi album „Zangaar” (Zabte Sote). Artystka ma na koncie współpracę z wieloma innymi twórcami, kompozycje napisane na zamówienie dla najciekawszych festiwali muzyki eksperymentalnej (Rokolectiv Festival, Musikprotokoll) oraz specjalne występy dla XLR8R i Radia Kapitał. Rozmowę poprowadzi Zosia Hołubowska, kompozytorka, producentka, gość jednej z poprzednich edycji “W Studio_”.

https://rojinsharafi.com


2.12.2020 (śr.), 19:00
ON-LINE
po angielsku
konieczna rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com

 

02.12.2020 19:00
ON-LINE
rejestracja na: afkwawmusik@gmail.com